KUCHNIA SZYTA NA MIARĘ

O ile nie mamy problemu z szyciem ubrań na miarę, z indywidualnymi treningami, to kuchnia wciąż pozostaje zdominowana przez stare przyzwyczajenia. Jak dieta to nudna, jak jedzenie to szybko i niezdrowo. A przecież można to zrobić zupełnie inaczej.

O zdrowym jedzeniu dyskutujemy godzinami, a efekty tych często gorących sporów przenosimy do kuchni. Bo kuchnia szyta na miarę, to nie tylko kucharz. To także specjaliści medycyny, dietetyki, sportu, odnowy biologicznej... i wielu innych. Na bazie wywiadu z Klientem, ale także na podstawie wyników badań, jesteśmy w stanie opracować dietę, która w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami zadziała zgodnie z naszymi wyobrażeniami. Dietę, która wcale nie musi oznaczać samych wyrzeczeń. A przecież jedzenie to próbowanie i smakowanie, dlatego ze smakiem zapraszamy do kuchni Fit Appetite.

NASZE JEDZENIE JEST ŚWIEŻE, ZDROWE, POZBAWIONE SZTUCZNYCH SKŁADNIKÓW I KONSERWANTÓW. PRZYGOTOWUJEMY JE BEZ UŻYCIA CUKRU, POMIMO TO NIE TRACI NA WALORACH SMAKOWYCH. WYBIERAMY NAJLEPSZE PRODUKTY, POCHODZĄCE Z UPRAW EKOLOGICZNYCH I OD CERTYFIKOWANYCH DOSTAWCÓW, KTÓRE POTEM ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWUJEMY, ŁĄCZYMY I WAŻYMY, ABYŚ MÓGŁ:

 

  • schudnąć,
  • poczuć energię na nowo,
  • wspomóc organizmu w walce z nietolerancją pokarmową,
  • pozbyć się problemów gastrycznych,
  • wspomóc leczenie chorób, z którymi się zmagasz

 

DIETA FIT


DIETA OCZYSZCZAJĄCA OPARTA O SOKI Z KISZONYCH WARZYW, śWIEŻE I GOTOWANE WARZYWA. MA DZIAŁANIE DETOKSYKACYJNE I NAPRAWCZE A PRZY OKAZJI ODCHUDZAJĄCE. sTANOWI ŚWIETNE PRZYGOTOWANIE ORGANIZMU DO ZMIANY NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH.

Dieta antyalergiczna Warszawa

Dieta o zwiększonym potencjale antyoksydacyjnym, zbudowana wyłącznie z warzyw i owoców. Bogata w witaminy, minerały i przeciwutleniacze, oczyszcza i reguluje prace jelit, a jednocześnie pomimo niskiej kaloryczności odżywia i regeneruje. Powoduje tzw. zjawisko trawienia wewnętrznego, które oczyszcza organizm z toksyn, trawi zdegradowane białka oraz nawet najtrudniejsze tłuszcze do spalenia. W diecie wyróżniamy trzy fazy:
Pierwsza to faza oczyszczająca złożona z samych warzyw która powinna trwać od jednego do dwóch tygodni.
Druga faza regenerująca wyróżnia dodanie warzyw strączkowych i może trwać od jednego do ośmiu tygodni.
Trzecia faza wyjścia zakłada wzbogacenie diety o ryby

Nie rezygnuj z ćwiczeń w trakcie oczyszczania. Twoje Ciało jest stworzone do ruchu które je oczyszcza tak samo skutecznie jak detoks. Aby jeszcze bardziej wykorzystać możliwości swojego ciała i jednocześnie zwrócić uwagę na bardzo ważny czynnik wpływający na jakość naszego życia, dodajemy absolutnie darmową konsultację treningową lub konsultację odnowy biologicznej.

Zamów dietę

DIETA APPETITE


Niektóre produkty takie jak gluten, laktoza, a nawet białka jaja kurzego wywołują w naszym organizmie niepożądane reakcje alergiczne, które zatruwają nasz organizm i utrudniają jego funkcjonowanie. Każdy, kto obserwuje swój organizm, wie co mu szkodzi, a co służy. Niektóre natomiast reakcje mogą objawiać się dopiero dwa, trzy, a nawet pięć dni po spożyciu.

Rozpoczęcie tej diety poprzedzone jest dokładnym wywiadem żywieniowym, a także dla jeszcze większego zoptymalizowania, badaniem na nietolerancje pokarmowe. Dieta hipoalergiczna składa się z sześciu posiłków, które dostosowujemy pod względem kalorycznym, smakowym, ale przede wszystkim jakościowym. Eliminujemy z diety produkty, które wywołują niepożądane reakcje nie zmniejszając walorów smakowych dań. Ruch dla naszego organizmu jest tak samo, jak mycie dla zębów, rodzajem higieny ciała. Jest wiele odmian aktywności ruchowej, które wpływają oczyszczająco, a jednocześnie podnoszą jakość naszego życia. Skorzystaj z darmowej konsultacji treningowej lub konsultacji odnowy biologicznej, którą specjalnie dla Ciebie dołączamy przy zakupie diety.

Zamów dietę

Dieta dla alergików Warszawa